NOWOŚĆ Complete Anatomy

Biblioteka Główna informuje o otwarciu dostępu do Complete Anatomy – nowoczesnej platformy do nauki anatomii.

Complete Anatomy dostępna jest w postaci aplikacji do pobrania i zainstalowania na różnych urządzeniach (bezpoœrednie linki dla Mac, iPad, iPhone, Android, Windows znajdują się w instrukcji poniżej).

Korzystanie z atlasu anatomicznego 3D oraz innych zasobów platformy na urządzeniach cyfrowych możliwe jest po pobraniu aplikacji Complete Anatomy, zalogowaniu się przy użyciu uczelnianego adresu e-mail (w domenie @ump.edu.pl lub @student.ump.edu.pl) i aktywacji za pomocą kodu, który jest dostępny w instrukcji poniżej.

Zobacz instrukcję i kod aktywacyjny:

• Complete Anatomy dla studentów
  • Complete Anatomy dla pracowników

• Zachęcamy do zapoznania się z tutorialami:

• Dostęp do atlasu został dofinansowany przez Panią Prorektor prof. Małgorzatę Kotwicką, Panią Prorektor prof. Ewę Wender-Ożegowską, Pana Dziekana prof. Macieja Cymerysa oraz Panią Dziekan prof. Annę Jelińską.