Zasady korzystania z pomieszczeń bibliotecznych i zbiorów na miejscu w czasie pandemi

1. Biblioteka udostępnia Sale Nauki (I piętro) w celu indywidualnego korzystania z materiałów własnych lub zbiorów czytelnianych. Priorytet w rezerwacji miejsca mają osoby zamawiające materiały biblioteczne. Sale należy rezerwować drogą mailową: salenauki.bg@ump.edu.pl.

2. Książki i czasopisma znajdujące się w czytelniach należy zamówić mailowo pod adresem salenauki.bg@ump.edu.pl. Składając zamówienie prosimy podać imię i nazwisko, numer albumu oraz:
    • w przypadku książki – tytuł, autora, dział i sygnaturę w przypadku czasopisma – tytuł, rok, wolumin i zeszyt
    • należy również wskazać wybrany dzień i godzinę rezerwacji.

3. W przypadku korzystania z materiałów własnych prosimy podać imię i nazwisko, numer albumu oraz: •wskazać wybrany dzień i godzinę rezerwacji.

4. Potwierdzeniem rezerwacji jest mail zwrotny wysłany przez Bibliotekę najpóźniej w kolejnym dniu roboczym. Nie ma możliwości korzystania z Sal Nauki bez potwierdzonej rezerwacji.

5. Materiały można zamawiać z co najwyżej trzydniowym wyprzedzeniem.

6. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

7. Nie ma możliwości nauki grupowej.

8. Z rezerwacji Sal Nauki i materiałów bibliotecznych mogą korzystać wyłącznie studenci i pracownicy UMP.

9. Obowiązują zasady zachowania reżimu sanitarnego określone przez Bibliotekę: